Prowadząca

Joanna Paluchiewicz

 

Certyfikowana Doula z powołania - czynnie działająca na terenie Wrocławia i okolic od 2009 roku.

Współzałożycielka Stowarzyszenia Doula w Polsce http://www.doula.org.pl/ w 2011 roku. 
Autorka programu przygotowującego emocjonalnie do Świadomych Narodzin wg.którego prowadzone są spotkania.
Certyfikowany instruktor noszenia dzieci w chustach, oraz doradca Naturalnego Ekologicznego Pieluszkowania dzieci.
Odznaczona Laurem Bliskości za działalność na rzecz promowania filarów Rodzicielstwa Bliskości na Ogólnopolskiej Konferencji Bliskości w Warszawie w 2015 roku. Zafascynowana naturalną medycyną wg.TMC. Dietoterapeutka wg.Tradycyjnej Medycyny Chińskiej . W trakcie studiów - akupunktura.

Prywatnie : mama Jasia i Tymoteusza, oraz żona Mateusza. 

marzenia :Wraz z położnymi otwarcie Domu Narodzin we Wrocławiu w którym kobiety będą mogły rodzić w zgodzie z samą sobą oraz będą czuły się bezpiecznie. Przyjazne oddziały porodowe dla porodów rodzinnych...w pełni rodzinnych. 

 

             

      

 

 

Ściśle współpracujemy -  wspieramy się zawodowo

 

 

mgr. Jolanta Petersen 

To doświadczona położna która przez większość swojego życia praktykowała położnictwo w krajach skandynawskich. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Danii, szpitalu uniwersyteckim oraz domach narodzin. Od lat związana jest z Stowarzyszeniem Dobrze Urodzeni. Aktywistka świadomych porodów w Polsce. W swojej praktyce również stosuje zioła oraz akupunkturę. Pasjonatka fotografii. 

 

 

Wioletta Juda 

 To doświadczona położna związana od samego początku z blokiem porodowym szpitala na Kamieńskiego. Najbardziej upodobała sobie porody naturalne oraz porody do wody gdzie swoją wiedzą, doświadczeniem i miłością do kobiety rodzącej pomaga przywitać na świecie rodzące się maleństwo. Dba  o zdrowie matki i dziecka . Od kilku lat  przyjmuje również porody domowe.  Członkini Stowarzyszenia Dobrze Urodzeni. Była wykładowczyni Holistycznej Opieki Okołoporodowej dla Położnych i Doul  w Poznaniu. 

 

mgr. Katarzyna Niemiec

Doświadczona położna pracująca na oddziale porodowym szpitala w Oławie gdzie wspiera naturalne porody otaczając kobietę jak i dziecko fachowa pomocą. Dbająca o komfort i poczucie intymności młodych rodziców którzy chcą powitać na świecie swoje dziecko. 

 

mgr. Bożena Olszowska 

Z wykształcenia magister biologii . Z zamiłowania od lat naturoterapeutka, dietoterapeutka, terapeutka Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Świetna akupunkturzystka która dba o nasze kursantki w okresie oczekiwania na maluszki ale i w połogu. 

 

mgr. Anna Ładziak 

Z wykształcenia terapeutka pedagogiczną, oligofrenopedagożką. Doradcą noszenia dzieci w chustach po szkole ClauWi. Joginką, weganką. Ekolożką zainspirowana nurtem Deep Ecology.  Praktykę asan rozpoczęła z chińskimi nauczycielkami gdyż tam mieszkała kilka lat. Hatha Anusara oraz Iyenga Yoga.  Jej hinduskim guru Shiva. Zainspirowana terapeutycznymi możliwościami jogi ukończyła  pełen kurs trenerski jogi prenatalnej - Prenatal Vinyasa Yoga z Jennifer More. Jest studentką Chucka Millera który praktykował Ashtange z Pathabi Jois ponad 30 lat. W swojej praktyce skłania się ku zrozumieniu ciała, powolnej, głębokiej praktyce... 

https://www.facebook.com/AshtangaPrenatal-Vinyasa-Yoga-Anna-%C5%81adziak-104258921102311/

 

Agnieszka Wierzbicka

Doświadczona doradczyni noszenia dzieci w chustach. Prywatnie mama Lili. Jeszcze będąc w ciąży zafascynowała się bliskościowym podejściem do wychowywania dzieci. Po porodzie z malutką Lilą po drugiej stronie brzuszka Agnieszka zaczęła rozwijać się w kierunku doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Kibicuje jej od samego początku gdyż jest również absolwentką centrum.  Znajdziesz ją na poprzez FB "Liliowa bliskość" 

 

dr. Tomasz Michalik  - ginekolog położnik 

Doktor nauk medycznych, specjalista ginekolog-położnik z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy na oddziale położniczym. Stopień  doktorski uzyskał badając przyczyny porodu przedwczesnego. Wciąż poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach krajowych i zagranicznych. Posiada certyfikat FMF z Londynu . Uprawniający go do wykonywania badań przesiewowych pod kątem aberracji chromosomowych między 11 a 13 tc oraz pełnej diagnostyki  prenatalnej  malucha w kolejnych trymestrach ciąży  (Fetal Medicine Fundation – Fundacja Medycyny Płodowej) .  www.drmichalikclinic.pl