REKOMENDACJE

 

Jeżeli uczestniczyliście w naszej Szkole Rodzenia - napiszcie coś od siebie innym i wyślij na maila - dołączymy twój głos na stronie :)

 

Dziękuje Joasia

 

 

22.08.2012 - 16:31 - Ania z Patrykiem 

Polecamy szkołe rodzenia. Zajecia duzo daja. prowadzone wesoło, konkretnie i daja dużą wiedzę . 

 


19.04.2012 - 12:18 - Marta ,Krzyś z małą Zoją 

Trafiliśmy do Asi przypadkiem - ale przypadków chyba nie ma . Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy że to świetna szkoła rodzenia. Polecamy każdemu !

 

25.01.2012 - 13:42 - Ola z rodziną 

Oj tak ! tak samo jak reszta polecam szkołe rodzenia .Dużo mnie nauczyła a i otworzyła oczy na ważne kwestie w wychowaniu dziecka . Poza tym Asia mi wyczarowała piękny poród . Towarzyszyła nam jako doula w szpitalu . Na zawsze zostanie nam bliska i jeśli kiedyś zdecydujemy się na kolejne dziecko to napewno zaprosimy Asię do tego pięknego wydarzenia . Asiu rób to co robisz bo jesteś w tym świetna.

 

pozdrawiam Ola z rodziną

 

06.01.2012 - 18:33 - Marta 

Asia przygotowała mnie z mężem do porody indywidualnie . Nie mieliśmy możliwości uczestniczyć w grupowym cyklu gdyż Nasza ciąża wymagała mojego leżenia . Po naszych spotkaniach czułam się pewnie i nie bałam się porodu . Jednak w czasie tych spotkań nabrałam do Asi ogromnego zaufania i złam się z nią pewnie . Nie wyobrażaliśmy sobie z mężem naszego porodu bez niej. Asia objęła Nas swoją opieką w czasie porodu i po nim . Przyjechała do Nas jak poród sie rozpoczął i bez stresu pojechaliśmy do szpitala na sam koniec porodu a nie tak jak byśmy zrobili napewno w pierwszych skurczach ;) Dzięki temu mogliśmy spokojnie i bez stresu przeżyć Nasz poród w większosci w domu . Asia czuwała nad nami i kiedy widziała że to już jest dobry czas - pojechaliśmy do szpitala . Dzięki temu że zna realia szpitala , nasze przejście przez izbe przyjęć było szybkie i bez zbędnego stresu . Wiedzieliśmy jakie pytania będa mi zadawać i co będzie sie ze mną tam dziać . Potem razem pojechaliśmy Ja , mąż i Asia na porodówkę .W szpitalu pozwolono Nam być razem we 3 pod czas porodu . Dołączyła do Nas położna która znała Asie i wiedziała że Ona jest osobą z dużymi kompetencjami i wie co ma robić . Dzięki temu byliśmy spokojni bo Asia była z Nami cały czas i zapewniała Nam ciągłość opieki z czasu ciąży jak i dzięki współpracy z położną która została Nam przydzielona poród był taki jak chcieliśmy aby był . Asia zadbała o wszystko. O nic nie musielismy sie martwić . Pomogła przystawić Nasze maleństwo do piersi jak i przyjechała do Nas w 3 tygodniu po porodzie sprawdzić czy wszystko jest ok . Nie narzucała się , nie brylowała w tym wydarzeniu tylko wspierała.Jak miałam pytanie , chciałam sie wygadać , dzwoniłam do niej a ona słuchała i mnie wspierała, odpowiadała na setki pytań i była tylko dla Nas .Była o krok za mną a kiedy jej potrzebowałam ona wyczuwała to . Joasia ma ogromny dar empatii dzięki. To doula z powołania i potwierdzam to co mówią o niej inne kobiety z którymi rodziła - jest najlepsza ! a bycie doulą to jej powołanie !

 

dziekuje Asiu - Marta