REKOMENDACJE

21.08.2011 - 8:52 - Kamila i Darek 

Gorąco polecamy Szkołę Rodzenia NATURA. Dzięki niej oczekujemy zniecierpliwieni na narodziny córki. Dzięki małym grupą, u nas były w sumie 4 pary, zajęcia prowadzone są w bardzo intymnej atmosferze wzajemnego wsparcia. Tematyka zajęć jest bardzo dobrze dobrana i nowoczesna, a jednocześnie wraca do korzeni rodzicielstwa bliskości. Szkoła Rodzenia NATURA w pełnij spełniła nasze oczekiwania.

 

18.08.2011 - 13:25 - Grzegorz i Ania 

Polecamy tą szkołę ! Ukończyliśmy przygotowanie indywidualne i jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego programu szkoły rodzenia. Joasia oferuje więcej niż oferują inne szkoły oraz ma bardzo intuicyjne podejście do porodu .Tego właśnie Nas nauczyła. dziękujemy i będziemy szkołę polecać znajomym

 

15.08.2011 - 0:33 - Jagoda 

My tez dziękujemy i polecamy , polecamy !!! Jeszcze zostało Nam kilka dni do porodu ale jestesmy spokojni i czekamy z radością a nie strachem !

pozdrawiamy Pani Asiu

 

14.08.2011 - 10:00 - Agnieszka z mężem 

Chcieliśmy podziękować za przygotowanie Nas do porodu oraz utwierdzenie w tym że nie robimy swojemu dziecku krzywdy kierując się swoją intuicją . dziękujemy i polecamy szkołę Joasi z całego serca !

 

31.07.2011 - 12:16 - Julia 

Polecam tą szkołę rodzenia ! Program świetnie opracowany i chyba nie do osiągnięcia w innych szkołach rodzenia we Wrocławiu . Prowadząca zawsze przygotowana do spotkania. Podejście bardzo indywidualne . Takie ciepłe, otwarte. Podobało mi sie że był poruszany temat porodów lotosowych i nie szczepienia dzieci . Wszystko było jasno wyjaśnione .Nie na zasadzie że to jest dobre czy złe ale na zrozumieniu i na tym że My jako rodzice mamy prawo postępować wg. swoich przekonań i swojej wiary . Nie byliśmy oceniani! BArdzo podoba mi sie idea tej szkoły rodzenia i bedę ją polecać wszystkim znajomym którzy bedą spodziewać się dziecka .

dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy rodzina Smolińskich