REKOMENDACJE

12.07.2011 - 23:30 - Renata Patryk i mała Róża 

Z całego serca dziękujemy Joasiu za Twoje przygotowanie do naszego porodu . Bardzo Nam pomogłaś swoją wiedza, podejściem i uśmiechem . Jestem przekonana że dzięki Tobie Nasz poród wyglądał tak jak wyglądał .Spokojnie, w skupieniu .Ból jaki mi towarzyszył rozumiałam .Dlatego tak dobrze go zniosłam . dziękujemy jeszcze raz i będziemy polecać twoją szkołe bo jest zupełnie inna od standardowych .

 

06.07.2011 - 12:13 - Katarzyna i Rafał - dziekujemy za przygotowanie nas do porodu ! pozdrawiamy i bardzo polecamy

 

26.05.2011 - 9:42 - Magda 

Ukończyłam z partnerem szkołę rodzenia którą prowadzi Joasia .Bardzo sie ciesze że do niej trafiłam z polecenia znajomej :) Jestem przygotowana na to co nadejdzie i juz sie nie boje porodu i tego co się zmieni w naszym życiu . Szkoła Joasi to coś więcej niż tylko przygotowanie do porodu i tego początku z dzieckiem .To ogromne wsparcie na każdej płaszczyźnie która pojawia się w tej nowej sytuacji jaką jest ciąża i macierzyństwo . dziekujemy Joasiu .

 

20.05.2011 - 11:55 - Małgosia z Tomkiem 

Zakończyliśmy kilka miesięcy tą szkołe rodzenia ale czekaliśmy z wystawieniem rekomendacji na poród . Dzięki tej szkole byliśmy przygotowani na rozpoczęcie porodu .Wiedzieliśmy co robić i jak zareagować . Do szpitala trafiliśmy na juz na sam koniec :) obyło się bez nacinania a rodziliśmy w pozycji wertykalnej tak jak przygotowała nas do tego Joasia . W ciszy, skupieniu i miłości. Dziękuje ci Asiu za to świadome przygotowanie do naszego porodu i pozdrawiamy serdecznie .

Małgosia z Tomaszem i małym Jasiem