REKOMENDACJE

15.02.2011 - 18:35 - J.M . Wolak 

Własnie zakończylismy indywidualną szkołe rodzenia - natura u Nas w domu . Jestesmy mimo ciaży zapracowani gdyz duzo podróżujemy. Czujemy się zadowoleni ze wybralismy tą szkołe .Termin spotkań ustalalismy wspólnie .Joasia dopasowała tylko do naszej dyspozycyjności tematy tak abysmy byli jak najlepiej przygotowani na poród i macierzyństwo . Wiemy czego mamy sie spodziewać pod czas porodu oraz jak "radzic" sobie w szpitalu . Moja żona mówi że teraz spadł jej kamień z serca , ja również jako przyszły ojciec juz sie nie boje i jestem spokojny . Poza tym do porodu mamy zapewnioną opieke Asi .Zawsze mozemy do niej zadzwonić kiedy bedziemy mieli jakąś wątpliwosć lub cos nas bedzie niepokoic . To dla Nas jest bardzo wazne .

dziekujemy i jeszcze raz polecamy tą szkołe !

 

06.02.2011 - 23:06 - Agnieszka

Polecam tą szkołe rodzenia .Bardzo dobrze opracowane tematy . Jasno przedstawione . Prowadzący to specjaliści w tym co robią . Jestem zadowolona z wyboru .To najlepsza szkoła w Wrocławiu .Odwiedziłam kilka szkół znanych na "rynku" .Jednak albo temat przedstawiany miał byc jako wykład co jest mało skuteczne albo grupy wieloosobowe które mnie odstraszały skutecznie .

Dziekuje jeszcze raz za szkolenie i polecam z całego serca .

17.11.2010 - 22:22 - Wioletta i Tomasz 

Polecamy tą szkołe rodzenia. Bardzo kompetentni prowadzący praz ciekawie ułożony plan warsztatów . Czujemy sie w pełni przygotowani na narodziny Naszego dziecka .

dziękujemy i pozdrawiamy

05.10.2010 - 20:22 - Marysia 

Uczestniczyłam z mężem w szkole rodzenia i jestem zachwycona. Niespodziewałam się tak dobrze prowadzonych spotkań.Myslałam ze bedzie monotonnie i nudno tak jak znajome opowiadały które uczęszczały do szkół rodzenia a tu niemoglismy doczekać się kolejnego! Fajnie że program jest tak ułozony że niemusimy po porodzie szukac dodatkowych warsztatów np.noszenia dzieci w chustach, masazu shantala i dodatkowo placić za szkolenia czy szukać informacji na temat wielorazowego pieluszkowania. Wszystkiego dowiedzieliśmy się w szkole rodzenia , umiemy juz wiązać chuste i mamy zakupione pieluszki wielorazwe dla synka ! Poza tym wydaje mi sie ze dzieki temu że trafiliśmy własnie do tej szkoły rodzenia inaczej patrze na okres ciąży .Celebruje ją a nie tylko przechodze. Sam lokal szkoły rodzenia jest fajnie wyposazony , jest czyściutko, kolorowo i czułam się z mężem jak w domu a nie w szkole . Do tego te świece i zapach olejków ! Z całego serca polecam szkołe i dziekuje za ten czas spędzony razem .

pozdrawiamy !